Zalety mobilnych zakładach bukmacherskich

Rynek zakładów bukmacherskich to dziś olbrzymi biznes, w który angażuje się coraz więcej firm. Statystyki serwisów tego typu są powalające: każdego miesiąca w bukmacherkę wchodzą tysiące nowych graczy. Więcej informacji na temat wyszukiwania ofert bukmacherów można znaleźć w tym artykule. Przy tak ogromnych liczbach w tym biznesie konieczne jest wprowadzanie różnego typu ulepszeń technologicznych, które pozwalają użytkownikom jeszcze łatwiej korzystać z internetowych stron bukmacherskich. Internet jest teraz koniecznością – bukmacherzy tacy jak Fortuna zdali sobie sprawę, że rynek powoli przenosi się całkowicie do Internetu i zareagował odpowiednio. Jest jednak coś więcej niż tylko posiadanie strony internetowej. Jednym z rozwiązań jest wprowadzenie wersji mobilnych oraz aplikacji.

Wersja mobilna czy aplikacja?

Na początek wypada wspomnieć o tym, że istnieją wersje mobilne serwisów bukmacherskich oraz specjalne aplikacje. Obydwa rozwiązania umożliwiają obstawianie zakładów na urządzeniach mobilnych, jednak pod wieloma względami się różnią. Można powiedzieć, że są one komplementarne.

Aplikacja to produkt ściśle zintegrowany z telefonem i związany z jego funkcjami – a precyzując – z funkcjami systemu operacyjnego, z jakiego telefon korzysta (Android, iOS). Z kolei wersja mobilna serwisu to nic innego jak responsywna strona z przeznaczeniem na tablety czy smartfony, która wygląda tak, jak strona “bazowa”, dostępna na laptopach czy pecetach. Można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu (niezależnie od systemu operacyjnego) co także nie jest pozbawione wad.

Dawniej, zanim jeszcze pojawiły się wersje mobilne, użytkownicy korzystali na swoich telefonach ze zwykłej strony bukmachera. To, jak nietrudno się domyślić, nastręczało wiele problemów – począwszy od konieczności ciągłego przesuwania strony prawo-lewo czy góra-dół, przez korzystanie z funkcji serwisu a na przelewaniu środków kończąc. Wersje mobilne rozwiązały wszystkie te problemy, jednak dopiero pojawienie się aplikacji bukmacherskich na dobre rozwiązało także i inne trudności.

Aplikacja mobilna to obecnie najlepsza z metod korzystania z serwisu bukmacherskiego w wersji na smartfon czy tablet. Większośc apek jest prosta w obsłudze, pozwala też szybko wykonywać różne czynności. Co więcej, aplikacje nie “mulą” tak, jak może to się zdarzyć z mobilną wersją strony, szybko się uruchamiają i dają użytkownikowi łatwą kontrolę nad postawionymi zakładami.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji mobilnych?

Podstawową zaletą mobilnych zakładów bukmacherskich jest oczywiście dostępność niemal w każdym miejscu i czasie. Wszędzie tam, gdzie użytkownik ma dostęp do sieci, może obstawiać i kontrolować zakłady, obserwować przebieg obstawianych zdarzeń czy zmieniających się kursów. Dla tych, którzy angażują się w bukmacherkę bardziej niż tylko hobbystycznie ma to ogromne znaczenie.

Drugą z zalet jest możliwość kontroli swoich środków na depozycie. Aplikacje są tak skonstruowane, by operacje, takie jak np. zlecenie wypłaty czy wypłaty środków były możliwe do zrealizowania zaledwie jednym kliknięciem.

Oprócz tego, warto pamiętać o różnych premiach i bonusowych ofertach tylko dla użytkowników aplikacji. Nie jest tajemnicą, że właściciele serwisów bukmacherskich bardzo mocno stawiają na rozwój tego sektora, dlatego też używają różnych sposobów, by zachęcić potencjalnego użytkownika do pobrania jego apki. Jednym z takich sposobów jest dodawanie środków na start czy obstawianie zakładów po specjalnych kursach.

Na koniec warto też wspomnieć o tym, że wiele aplikacji wyposażonych jest w specjalne opcje w trybie offline. Zatem można z nich korzystać także bez dostępu do sieci, co dla tych bardzo “wciągniętych” w bukmacherkę ma znaczenie.